Ako funguje spolupráca s našim tímom? 

Chystáte sa predať nehnuteľnosť, v ktorej ste možno dlhší čas bývali, pretvorili ste si ju na váš vlastný obraz, obľubili ste si ju.  Je však čas vykročiť ďalej. 

Nájde sa  kupujúci, ktorý ocení tú hodnotu, ak v nej nezažil to všetko cenné a významné, ako vy? 

Vysoká pravdepodobnosť, že to tak nebude. Veľmi často sa stáva, že predstava o cene predávajúceho sa nezhoduje s predstavou kupujúcich. 

Existuje však jeden spôsob, vďaka ktorému sa kupujúci môže priblížiť vašej predstave o cene a vyhrajú tak obe strany. Win-win. 

Pýtate sa, ako na to? 

Kupujúcim je potrebné ukázať nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle, nech si predstavia a vytvoria podobné emócie,  ktoré ste zažili aj vy. 

Aká je naša úloha? 

Postaráme sa o prípravu takej  prezentácie, z ktorej budú kupujúci očarení a použijeme to najlepšie z realitného marketingu. 

Vďaka tomu sa  Vaša nehnuteľnosť predá 3x rýchlejšie, dosiahne cenové maximum a za kratší čas v porovnaní  s tým, ak by si ju majiteľ predával sám, alebo za pomoci bežnej realitky.

1# Porozprávame sa o tom, akú máte predstavu o predaji vašej nehnuteľnosti

Čo je dôvodom predaja vašej nehnuteľnosti? Ako rýchlo ju potrebujete predať? Aká je vaša cenová predstava?  Čo je pre vás dôležité pri predaji?  Aké sú najväčšie prednosti vašej nehnuteľnosti? Aké otázky máte na mňa? Čo vás najviac zaujíma? ...

To je zopár otázok, ktoré sa pýtam na prvom stretnutí s klientmi, aby som ich čo najlepšie pochopil, vcítil sa do ich kože a aby som  zistil, ako by som im vedel pomôcť. 

2# Pripravím pre Vás Plán predaja vašej nehnuteľnosti

Marketingový plán predaja nehnuteľnosti  Vám pomôže predať rýchlejšie  a za tu najvyššiu možnú cenu. 

Marketingový plán okrem iného obsahuje : 

  • Cenová analýza vašej nehnuteľnosti - Budete presne vedieť, v akom cenovom pásme sa vaša nehnuteľnosť môže predávať.
  • Výška odmeny 

Plán predaja vašej nehnuteľnosti vám pošlem do 24 hodín po našom úvodnom stretnutí.

Keď plán predaja obdržíte, tak je to už len vo vašich rukách. Ak sa vám plán predaja páči a dáva vám zmysel, tak sa môžeme pustiť do prípravy predaja vašej nehnuteľnosti.

3# Príprava predaja nehnuteľnosti

Začneme Home Stagingom. 

Naša Home Stagerka si príde pozrieť vašu nehnuteľnosť. Nájde jej silné stránky a pomocou dekorácií a kreativity pripraví tú  správnu atmosféru, ktorá osloví našu cieľovú skupinu. Pomocou tejto služby sa zvýši hodnota nehnuteľnosti a pomôže nám výrazne zrýchliť predaj. 

Ukážka home stagingu v praxi

 Profesionálna fotka

Druhou časťou sú profesionálne zábery bytu. Správne zachytenie emócie nášho fotografa nám pomôže predať našu nehnuteľnosť 3x rýchlejšie. Napríklad pri 1 izbovom byte v Prešove sa nám podarilo podpísať rezervačnú zmluvu už za 6 dní. 

Ukážka prezentácie bytu

4# Spúšťame reklamnú kampaň

Čím viac ľudí uvidí vašu nehnuteľnosť, tým je väčšia pravdepodobnosť predaja za vyššiu cenu.

 Hľadaním potencionálnych kupujúcich len cez pasívne realitné portály sa nám podarí osloviť za jeden mesiac 3 000 ľudí. Avšak turbo urýchľovač pri predaji sú práve aktívne platené cielené reklamy na facebooku a instagrame. Za jeden mesiac môžeme osloviť kľudne aj 25 000 ľudí. 

Preto využívame nielen realitné portály ale aj vysoko výkonné cielené reklamy. 

5# Obhliadka - lámanie chleba pri predaji

Len si predstavte, že prídete na obhliadku bytu a budete počuť príjemnú hudbu, ktorá dodáva tú správnu atmosféru. Ucítite lákavú vôňu, či  občerstvenie,ktoré je pripravené pre vás. Všetko pripravené tak, aby ste sa cítili ako doma. Pripravený realitný maklér Dominik Polančík vytvorí  pre záujemcov doslova zážitok z predstavenia vašej nehnuteľnosti. Na obhliadkách sa láme chleba, preto sa na všetko do detailov pripravíme.  

Zároveň v časoch, kedy je skoro každá štvrtá žiadosť v bankách zamietnutá, overovanie kupujúcich ešte pred podpisom rezervačných zmlúv, ktorí by chceli financovať nehnuteľnosť hypotékou.  V našom tíme sa o to postará Mgr. Mária Polančíková už z vyše 14-ročnou praxou v hypotékach. 

6# Vyhnite sa zlodejom času

Nepotrebujete si vybavovať ani voľno z práce. Budeme za Vás vybavovať či už podklady k znaleckému posudku, riešenie a komunikácia s bankou, rôzne behačky na kataster, vodárne či energie. Za ten čas sa budete môcť venovať sebe a vašej rodinke.

7# Pokojný spánok pri predaji

Existuje množstvo chybných kúpnych zmlúv, pri ktorých  by ste mohli   v najhoršom prípade prísť aj o nehnuteľnosť.  Sme členmi Realitnej únie SR, ktorá sa postará o 100 %-tnú ochranu vďaka právnikom, ktorí sa špecializujú výhradne na nehnuteľnosti.

 

Každej nehnuteľnosti sa venujem naplno, tým pádom spolupracujem len s obmedzeným množstvom klientov, ktorým pomáham pri predaji.  Preto odporúčam, ak to myslíte s predajom vážne, ozvať sa čím skôr. Na nezáväznom prvom stretnutí sa trochu bližšie spoznáme a spoločne zistíme, či by mala naša spolupráca zmysel. 

Referencie

Po úspešnom predaji môjho bytu môžem služby p. Polančíka vrelo doporučiť. Profesionálny a ľudský prístup, pohotovosť a široké oslovenie potenciálnych kupujúcich boli počas celého predaja zo strany realitnej kancelárie príjemnou samozrejmosťou. Ochota a asistencia počas celého procesu predaja ma milo zaujali a pomohli mi v náročnom období môjho života. Ďakujem.
Daniela O. Dôchodkyňa, 65 rokov, Prešov
Na Pana Polancika sme dostali odporucanie na predaj nehnutelnosti, v mojom pripade to bol rodinny dom a jednoizbovy byt v MI. Pri predaji som mal velmi pozitivnu skusenost od zaciatku az do konca. Velmi pekne ich pripravili a nafotili a na nas dom mi nasli kupcu do 1 tyzdna. Pan Polancik je profesionalny a velmi sikovny realitny makler a urcite ho budem odporucat aj mojim znamym
Martin B.Programátor, 38 rokov, Michalovce
"Ponuku mojho bytu som mala pred p. Dominikom v inych kancelàriach. Neskôr som dostala kontakt na p. Dominika a od uplného začiatku sa mi spolupráca veľmi páčila. Dominik skvele organizoval naše pravidelné stretnutia na ktorých ma informoval o celom progrese predaja. Pán Dominik je profesionál a môžem bez váhania iba odporúčať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko."
Helena K.Zdravotná sestra, 57 rokov, Košice
S pánom Polančíkom sme boli s manželom nadmieru spokojný vo všetkých sférach, pri poradenstve s financiami, s hľadaním nového spoločného bývania a hlavne v realitnej sfére kde sme nemali žiadne informácie ohľadom hypotéky, financovania, refinancovania. Veľmi nám pomohol, bez neho by sme si nevedeli predstaviť ako by sme všetky tie papierovačky zvládli keďže sme si kupovali prvý byt. Vrelo sme ho odporučili aj svojim známym, ktorý boli tiež nadmieru spokojný a nevedeli si ho vynachváliť. Pán Polančík je ústretový, priateľský a vrelo sa vyzná v svojom odbore. Ďakujeme mu za odbornosť a za spoluprácu ktorá naďalej trvá. Môžeme len odporúčať. Lepšie sme si nemohli vybrať. Mária a Dávid, Bratislava
Bc. Mária L. a Bc. Dávid L.Zdravotná sestra, 26 a 31 rokov, Bratislava

Predávajúci čelia náročnej situácii pri predaji nehnuteľnosti nakoľko na trhu aktuálne prevzali žezlo kupujúci. Môžu si vybrať z rozsiahlej ponuky nehnuteľností, preto dnes viac ako kedykoľvek pred tým potrebuje vaša nehnuteľnosť vynikať medzi konkurenciou. 

Čím dlhšie sa bude predávať váš byt, tým viac a viac stráca na atraktivite a časom to pritlačí predávajúceho tak, že nebude mať inú možnosť ako znižovať a znižovať. 

K dosiahnutiu ziskového predaja vás delí už len jeden krok.  

„Cieľ bez plánu je len .... želanie."

Antoine de Saint-Exupéry